“Edhe Adriatikut i thashë ki kujdes”, Kujtim Gjuzi me deklaratë të fortë: Donin të më infektonin me Covid

Deputeti Kujtim Gjuzi ka terhequr vemendjen sot me nje deklarate te bere se fundmi me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Gjuzi “zbulon” se kanë dashur ta infektojnë me koronavirus, mirëpo sipas tij ai pjek mish në hell dhe e djeg.

“Mike dhe miqJu kam thene:

Mua nuk me ze Ramcorona covit19 edhe Adriatikut i’a pata thene kujdes se duan te te inskenojne ashtu sic deshen te ma inskenonin mua me 06.04.2020, por une shkova t’u tregoj se nëse “pjek mish helli” e pjek dmth ja djeg inskenimet ramcovid19 me gjithë karagjoslleqet e shamisë së beqarnisë se plakut Ismail bej Fotokopja”, shkruan Gjuzi në Facebook.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje