Mbyllet një çerdhe në Vlorë, kuzhinierja rezulton me COVID-19

Ndaje

Një tjetër çerdhe mbyllet për shkak të situatës me koronavirusin. News24’ dhe ‘BalkanWeb’ mëson se kuzhinierja e çerdhes nr.7 në qytetin e Vlorës ka rezultuar me COVID-19, duke çuar kështu në mbylljen e këtij institucioni.

Kujtojmë se dhe një çerdhe në Tiranë u mbyll pak ditë më parë, pasi një edukatore rezultoi me COVID-19.

Ndërkohë sot në Laprakë një tjetër edukatore rezultoi me virusin vdekjeprurës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje