FOTO/Modelja e njohur ‘zhduket’ nga rrjetet sociale, klinika në Rusi i publikon fotot e transformimit

Një klinikë në Rusi ka publikuar së fundmi pamje të ndërhyrjeve të modeles se njohur Arbenitës në fytyrë dhe transformimit të saj.

Kjo i jep zgjidhje dilemes se fansave te saj, se pse modelja e njohur eshte zhdukur nga çdo rrjet i mundshem social.

Ka qenë doktoresha e klinikës ajo që ka ndarë fotot “Para dhe pas” të modeles shqiptare në InstaStory.

Siç mund të dallohet qartë nga pamjet, Arbenita ka kryer një ndërhyrje me fillers (mbushës) në hundë, drejtim nofulle, si dhe ka realizuar trendin më të ri të kozmetikës, “Sytë dhelpër”.

Në foton e publikuar, shenjat në fytyrën e modeles dallohen qartë dhe duket se kjo është arsyeja e zhdukjes së papritur të Arbenitës.

Arbenita eshte e dashura e reperit te njohur Fero dhe gjithmone jane ne vemendje te mediave roze.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje