Koronavirusi, shënohen raste të reja në Vlorë

0Shares
0

Shënohen 5 raste të reja me Covid-19 në qytetin e Vlorës.

Këta të infektuar janë tashmë e konfirmuar dhe bëhet fjalë për 4 anëtarët e familjes se rastit të djeshëm të gjithë pozitiv dhe një rast tjetër i ri.

Mësohet se një nga të infektuarit është bashkëshortja e 40-vjeçarit të infektuar dje është punonjëse e një fasonerie në Vlorë.

Këto raste të 4 familjarëve të 40-vjeçarit janë në shtëpi, të karantinuar, me simptoma të lehta te virusit,

Po ashtu edhe rasti tjetër i konfirmuar, nuk janë nisur drejt Tiranës, por ndodhet në Vlorë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje