Basha zgjedh Vloren per ditelindje, urimi: Te presim se shpejti te vish si Kryeminister

Ndaje

Kreu i opozites Lulzim Basha ka vendosur te ndaje torten e ditelindjes ne Vlore. Pas disa takimeve ai eshte relaksuar me demokratet vlonjate ndersa i uruan ditelindjen dhe kthimin se shpejti ne Vlore si kryeminister i vendit.

“Sot radhen e kishte Vlora!

Filloj me nje ecje dhe bashkebisedim me bizneset pergjate bulevardit kryesor te qytetit, ku degjoj nga afer shqetesimet dhe problemet e tyre.

Takimi me operatoret turistik mbi problematikat, ekonomine, pasigurine dhe renimin e perditshem qe keto biznese po jetojne, kriza qe ka pllakosur qytetin por jo vetem! Dhe sot ne diten e tij te lindjes nga Vlora mer 1000 urime!

Me shpresen dhe besimin e plote qe cdo demokrat e demokrate ka, me frymen dhe kurajon qe percjell tek cdo i ri, me fisnikerine dhe respektin per familjen,,,, Lulzim Basha qofsh i bekuar, se shpejti Vlora te pret Kryeminister!”, shkruan ish deputetja Nada Mecorapaj, ne rrjetet sociale.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje