Lirohet nga qelia anëtari i grupit “Avdylaj”, gjykata e lë në detyrim paraqitje

Lirohet nga qelia Saimir Gjepali, një ndër të arrestuarit e grupit “Avdylaj”.

Gjepali kërcënoi gardianin e burgut. Vendimi është marrë nga Gjykata e Durrësit në një seancë me dyer të mbyllura.Ka qenë gjyqtari Vladimir Skënderi i cili e ka liruar në detyrim paraqitje Gjepalin.

Po ashtu Gjepali së bashku me anëtarët e tjerë të grupi Avdylaj dhe bashkëpuntorë u arrestua në tetor të 2018 ku u goditën 4 grupe kriminale për laboratorin e heroinës në Has.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje