Gjendet nje person i vdekur ne Vaun e Dejes

Nje person u gjet i vdekur sot pasdite ne  Vaun e Dejes. Policia thote se personi oshte i moshes 55 vjec dhe nuk kishte shenja dhune.

“Më datë 08.06.2020, ora 19:20, në fshatin Shkjezë, Vau i Dejës, është gjetur pa shenja jete, në rrugë shtetasi N. Sh. 55 vjeç, banues në Shkjezë.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune në trupin e viktimësdhe dyshohet për vdekje natyrale.

Veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje”, njofton policia e Shkodres.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje