Momente paniku për kritikun italian, rrëmbehet nga dallgët e forta në Palasë

Momente frike për Vittorio Sgarbi. Kritiku i njohur italian i artit, dhe njëherësh deputet në Parlamentin Italian rrezikoi të mbytet teksa ishte me pushime në bregdetin e Palasës, në jug të Shqipërisë.

Një video e publikuar online tregon Sgarbin që hyn për tu larë në det por rrëmbehet nga dallgët.

Në një moment vrapon vajza e tij Alba dhe një roje pushimi për ta ndihmuar ta nxjerrin në breg.

Me Sgarbin, përveç bashkëpunëtorëve të tij, ishte edhe kryetari i bashkisë së Vlorës, mjeku Dritan Leli.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje