LAJMI I FUNDIT/ Shperthim i fuqishem ne nje rruge ne Vlore

Ndaje

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Burime ende te pakonfirmuara i thane abcnews se shperthimi ka ndodhir ne zonen e transballkanikes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje