Përfshihet nga flakët një kopësht fëmijësh në Tiranë

Ndaje

Përfshihet nga flakët një kopësht fëmijësh në zonën e komplesit Dinamo, poashtë digës së Liqenit Artificial në Tiranë.

Çerdhja ka marrë flakë në çati dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

Mësohet se bëhet fjalë për një kopësht privat.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje