FOTO/Reperja e njohur shqiptare bëri lëmsh median e huaj, imazhet që publikoi “Daily Mail”

Ndaje

Gazeta e njohur, “Daily Mail” i ka kushtuar nje artikull reperit të famshëm, Tyga, i cili ishte i pranishëm në protestat në Amerikë.

Por ajo qe terhoqi vemendje, ishte se kjo media kishte shkruar rreth Taynes, reperes sone te famshme ne Shqiperi. Pranë Tyga-s është edhe një femër, për të cilën shkruajnë se emri i saj është Tyana.

Vajza në fjalë po mbante një maskë në fytyrë dhe ishte veshur me veshje sportive, por që “DailyMail” e ngatërron me reperin e njohur shqiptare.

Madje, sipas këtij mediumi ajo i ngjan ish-partneres së Tygës, Kylie Jenner. Për të plotësuar artikullin, “Daily Mail” ka publikuar edhe disa fotografi të Taynës të marra nga “Instagram”-i.

/DRONI.al/
loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje