EMRAT/Kalojnë pa probleme Vetingun dy zyrtarë të lartë të policisë

Ndaje

Është konfirmuar në detyrë Drejtori i Krimit Ekononik në Policinë e Shtetit, Lutfi Minxhozi nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit, duke kaluar kështu me sukses vettingun në polici.

Minxhozi ka kaluar me sukses vlerësimin e pasurisë; kontrollin e figurës; dhe vlerësimin e aftësive profesionale.

Po sot, Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit vendosi konfirmimin në detyrë të Arben Caka, i cili është kreu i SHÇBA-së në Tiranë.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje