Një tjetër ngacmim seksual ndaj të miturëve, arrestohet një 67-vjeçar në Vlorë

Ndaje

Nuk ndalen ngacmimet seksuale. Pas rastit monstruoz me ish-rojen e shkollës në Kamëz, policia e Vlorës ka arrestuar për ngacmim seksual 67-vjeçarin Sofo Skënderi.

I arrestuari, banues në fshatin Çeprat, akuzohet për ngacmim seksual të një të miture.

Per rastin e djeshem, 15 vjeçarja para oficerëve të policisë është shprehur se 65 vjeçari e kishte ngacmuar që kur ishte në shkollë, madje sipas saj i moshuari kishte ngacmuar edhe vajza të tjera të mitura teksa kryente detyrën e rojës së shkollës.

“Më ka fiksuar që kur isha në shkollë. Më ngacmonte edhe atëhere”, mësohet të jetë shprehur e mitura para oficerëve të policisë gjyqësore në prani edhe të psikologes, nënës dhe avokatës.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje