Perleshje me thika ne Durres, 2 te plagosur

Ndaje

Disa te rinj jane konfliktuar me thika ne qytetin e Durresit ndersa dy prej tyre janr te plagosur.

Ngjarja ka ndodhur ne zonen e ish Kenetes, bejne te ditur burime jozyrtare. Dy te plagosurit jane ne gjendje te rende dhe po marrin ndihmen mjekesore ne spitalin e Durresit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje