Kellici: Ramavirusi ti coje te njerezit 30 milione euro kredi

Ndaje

“Nëse socialistët do të merrnin vesh nga ekonomia, ata nuk do të ishin më socialistë,” ka thënë Friedrik Hajek, një ndër kontribuesit më të mëdhenj të shkencave ekonomike.

“Sot, kudo nëpër Tiranë po shohim që këto fjalë janë mëse të vërteta. RAMAVIRUSI, bashkë me ushtarin e tij, Erion Betonin i kanë lënë bizneset qëllimisht në mëshirë të fatit. Qëllimi i vetëm i këtij sekti mafioz është shpopullimi i Shqipërisë për interesa okulte dhe makabre”, thote kreu i FRPD, Belind Kellici.

Kreu i FRPD thote se cdo sipërmarrës shqiptar, çdo individ dhe çdo familje meriton të trajtohet me dinjitet dhe të kompensohet nga shteti menjëherë! Ato 30 milionë euro që duan të marrin borxh për projektin korruptiv të Teatrit, bëjnë mirë t’i destinojnë në ndihmë të qytetarëve dhe biznesit të vogël, perfundon Kellici.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje