Qindra qytetarë në Durrës me Bashën, ish-presidenti: Populli nuk ndalet më, shqiptarët janë të pamëshirshëm

Ndaje

Ish-presidenti Bujar Nishani ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se takimi me masiv i Lulzim Bashës në Durrës rrezikoi jetën e qytetarëve.

Nishani thotë se populli ka nisur të mblidhet në çdo cep të Shqipërisë dhe tashmë nuk ndalet më sepse kombi nuk e pranon tradhtinë.

Takimi i Kryetarit të Opozitës me popullin që po zien e shpërthen nga zemërimi e urrejtja ndaj mafias që e vjedh, zhvat, varfëron dhe e poshtëron çdo ditë, e paska tmerruar Gangsterin.Tani që pandemia është shuar anekënd Evropës, populli qenka në rrezik !!!
Kur pandemia ishte në kulmin e përhapjes dhe vrasjeve , Gangsteri i mblodhi njerëzit e pambrojtur në sallën më masive publike të vendit, Pallatin e Kongreseve !!!!

Keqbërësit duhet të kenë frikë !Populli ka nisur të mblidhet në çdo cep të Shqipërisë dhe nuk mund të ndalet më !Kombi nuk e pranon tradhtinë.Shqiptarët do të jenë të pamëshirshëm ndaj të ligut”,-shkruan ish-Presidenti.

Takimi i Kryetarit të Opozitës me popullin që po zien e shpërthen nga zemërimi e urrejtja ndaj mafias që e vjedh, zhvat,…

Publiée par Bujar Nishani sur Samedi 30 mai 2020

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje