Zaida Cobo: Jam ne nje film me pistolete. Komentuesit kerkojne shkarkimin e Ardi Veliut

Ndaje

Zaida Çobo, nëna e 15-vjeçarit Sarandi Çobo, i cili u dhunua nga punonjës të policisë pranë liqenit artificial të Tiranës reagoi fill pas publikimit të videos së Drejtorit Ardi Veliu, i cili thotë se ajo shfaqet me pistoletë në dorë.

Sipas Çobos, videoja e transmetuar nga Drejtori i Policisë është shkëputur nga një pjesë filmi. ‘Jeni në xhirimet e një filmi dhe është armë lodër.Jam protagoniste tek ai film dhe kam bërë një publik të tërë të qajë. Jam ajo që më vrasin djalin tek filmi i Drilon Hoxhës‘, tha Çobo për JOQ.

Ky eshte nje rast flagrant jo vetem i injorances se kryepolicit por edhe i dashakeqesise. Fill pas postimit te tij ka pase reagime te rrepta ne rrjetet sociale ku kerkohet shkarkimi i tij nga detyra.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje