Hapin probleme dhe brenda burgjeve, izolohen në regjim të posaçëm anëtarët e grupit “Avdylaj”

Ndaje

Pasi shfaqën probleme në burg, jane izoluar në regjim të posaçëm anëtarët e grupit “Avdylaj”.

Me vendim të Drejtorit të Burgjeve janë vendosur në regjimin e posaçëm të paraburgosurit Hajri Seferi dhe Astrit Avdyli.

Mësohet Drejtori i Burgjeve, Ismailaj ka vendosur në regjimin e posaçëm Altin Avdyli, Saimir Gjepali dhe Giovani di Cosimo.

Burimet bëjnë me dije se 5 të paraburgosurit kanë goditur dhe kërcënuar punonjësit e Policisë së Burgjeve.

Në orën 14:00 Gjykata e Krimeve të Rënda do të japë vendimin për masën e marrë nga Drejtori i Burgjeve për të paraburgosurit e dosjes ‘339’.

Vijon…

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje