Vlore, nje person plagoset ne Skele

0Shares
0

Nje person eshte plagosur ne Skele sonte ne oret e vona te nates.

Plagosja besohet se ka ndodhur per motive te dobeta. Nderkohe qe autore eshte nje femer.

Ajo ka qelluar me mjet preres ne pjeset e poshtme te trupit personin e plagosur.

Ngjarja ka ndodhur ne Skele.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje