Vetëvaret në ballkonin e shtëpisë 50-vjeçari në Sarandë, babai i 4 fëmijëve

Ndaje

Lavdosh Besniku 50-vjeç, baba i katër fëmijëve, i ka dhënë fund jetës mëngjesin e sotëm në ballkonin e shtëpisë së tij në lagjen nr.4 në Sarandë.

Zjarrëfikësja, policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Referuar informacioneve paraprak shkak që 50 vjeçari Lavdosh Beshiku i ka dhënë fund jetës, dyshohet se ka qenë depresioni.

Lidhur me ngjarjen ka reaguar edhe policia: “Në orët e para të mëngjesit  në lagjen nr.4 Sarandë, dyshohet se është vetëvarur në banesën e tij shtetasi L. B., 47 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave”. 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje