Pjerin Ndreu ne Lezhe shpik klub sportiv dhe ia jep trafikantit te denuar ne France

Ndaje

Edhe dje, edhe sot jane publikuar mesazhe dhe nje foto ku duken ne bisede e siper sebashku kryetari i bashkise se Lezhes Pjerin Ndreu, ministri i Brendshem, Sander Lleshaj dhe nje person qe eshte senuar ne France si trafikant Altin Shtjefni.

Lexoni me poshte mesaxhin e ish-Kryeministri Berisha:

Kjo eshte lidhja e narkokryetarit monist Pjerin Ndreu me trafikantin!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Doktor Berisha është shumë i vertetë, lajmi qe shkruani per Altin Shtjefnin qe shoqeronte Sander Lleshin, pasi loja e tyrë nuk mbaron ketu. Altin Shtjefni eshte emruar nga Kryetari 8% i Bashkise si trajner te nje sporti qe nuk ekziston ne Lezhe, Nusja tij eshte emruar shefe sporti ne Bashki dhe daja i tij Ndue Marku Shef klubi shume sportesh. E habitshme kur shikon qe daja propozon fonde per ekipin e nipit qe nuk ekziston, nusja i miraton si specialiste ne Bashki nen bekimin e Kryetar Pjerinit te emruar dhe Altini i hargjon. Biles ky Altini kur eshte kap me droge ne France eshte paguar nga drejtoria elektrike si i punesuar ne Lezhe. Kjo eshte rilindja ne Lezhe dhe gjithe Shqiperine. Ju uroj Ju shum shendet dhe sa me shpejt ne pushtet. Te lutem anonim sepse jam punonjes Policie.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje