Kellici: “Veliaj i lufton pasi i kujtojne origjinen”

Ndaje

“Verem Veliaj nuk i do qytetaret e thjeshte te Tiranes, qe sfidojne cdo dite varferine e tejskajshme qe ka pllakosur vendin dhe kryeqytetin. Ai nuk i do se i kujtojne origjinen e tij, nepermjet tyre ai kujton se nuk lindi mes oligarkesh, mes tenderash dhe aferash…”, shkruan mes te tjerash kreu i FRPD, Belind Kellici, ndersa ka postuar nje video me raste te dhunimit te hallexhinjve nga policia e Velise.

“Prandaj kjo urrejtje per me te dobtit shfaqet ne cdo qelize te tij, ne cdo nepunes te tij qe i bindet qorrazi. Kjo dhimbje e ky poshterim per qytetaret e Tiranes duhet te marre fund nje ore e me pare. Kryetari i pavotuar i bashkise Tirane duhet larguar nje ore e me pare nga ai pozicion dhe mundesisht nga ky qytet!”, thote Kellici.

IMG_2574

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje