FOTO&VIDEO/ Proteste ne Vjene kunder shembjes se Teatrit Kombetar

Ndaje

Nje proteste eshte mbajtur sot ne Vjene kunder shembjes se Teatrit Kombetar ne Tirane.

Protesta eshte mbajtur perballe zyres se Kancelarit austriak. Mediat me te medha ne Evrope dhe Amerike kane denoncuar shembjen e Teatrit Kombetar nga qeveria e Tiranes. /DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje