Plagoset i riu ne Tropoje, niset per Tirane

Ndaje

Një person mbeti i plagosur ne Tropoje. 28-vjeçar u plagos në Lekbibaj pasi është  goditur me qytën e pistoletës dhe ka marrë dëmtime të mëdha në kokë.

Sipas informacioneve, ai është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranës dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Aktualisht janë ende të paqarta rrethanat e ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje