EMRI/Vetëvaret në ahurin e bagëtive nëna e 3 fëmijëve

Foto ilustruese

Një 51-vjeçare i ka dhënë fund jetës, sitën e sotme në Urën Vajgurore.

Burimet bëjnë të ditur se Bukuroshe Sinjari  51 vjeçe nga fshati Skrevan është gjetur e vetëvarur në kasollen e bagëtive nga bashkëshorti i vet.

Ndërkaq, nuk dihen shkaqet që nëna e katër femijëve ka ndërmarë këtë vendim tragjik për jetën. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Paraprakisht, burime nga vendngjarja bëjnë me dije se gruaja kishte kohë që vuante nga depresioni për shkak të kushteve të rënduara ekonomike në të cilat jetonte dhe kjo mendohet të ketë qenë edhe shkaku që e ka çuar gruan drejt ndërmarrjes së aktin të vetëflijimit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje