Zhduket prej nje jave 12 vjecarja nga Durresi

Ndaje

Nje vajze 12-vjeçare është larguar nga shtëpia prej një jave, raporton policia e Durresit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4, në qendër të Durrësit.

Vajza është larguar në mesnatën e 17 majit, kur flinte tek gjyshja, ku ka dalë nga dritarja e banesës që ndodhet pas Pallatit të Kulturës.

“Jam një nënë nga Durrësi. Kam një hall shumë të madh. Më është zhdukur vajza 12 vjeçe nga shtëpia në të gdhirë të së dielës, në datën 17 maj të javës së kaluar. Inicialet e vajzës janë I.V”, denoncon e ëma.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje