LAJMI I FUNDIT/ Var veten në qelinë e burgut të Fierit

Ndaje
Burgu i Fierit

Një person humbi jetën sot në burgun e Fierit pasi vari veten në qeli.

Personi me inicialet B.Z ishte I paraburgosur në këtë burg. Ai ishte I moshës 51 vjec nga Mallakastra.

Policia njoftoi se ai kishte varur veten me carcaf.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje