KORCE/ 21 vjecarja var veten ne katin e trete te shtepise

Ndaje

Nje vajze u gjet sot e varur ne katin e trete te shtepine e saj .
Ngjarja ndodhi ne fshatin Orman ne Korce. 21 vjecarja A.M u gjet pa jete nga familjaret e saj.

Nje vit me pare ajo u ngacmua seksualisht nga nje kusheri i saj, i cili pas denoncimit u denua me 8 muaj burg.

Ende nuk dihen arsyet e vetvrasjes, policia po heton shkaqet.

Maliq/Informacion paraprak

Më datë 25.05.2020, në fshatin Orman, Pojan, në banesë, është gjetur e pajetë nga familjarët e saj shtetasja A. M., rreth 21 vjeçe, e cila dyshohet të jetë vetëvarur.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje