LAJMI I FUNDIT/ Shenohet viktima e 32 e covid ne Shqiperi

Je grua humbi jeten nga COVID-19 kete mbremje pas 3 javësh që vendi nuk kishte shënuar asnjë vdekje nga ky infektim.

Gruaja nderroi jete te spitali infektiv dhe eshte një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19.

Ajo ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë. 64-vjeçarja që vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit, nuk arriti dot të mbijetonte, pavarësisht mjekimit intensiv dhe përpjekjeve të stafit mjekësor.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje