Koronavirusi nuk ‘i ndahet’ Krujës, konfirmohen raste të reja

Ndaje

Katër raste të reja janë konfirmuar pozitive me koronavirus këtë të premte në Kruje duke e çuar në 35 numrin e të infektuarve aktive ne kete qytet.

Burime për Abc Neës bëjnë me dije se rastet e reja të konfirmuara janë zinxhir i rasteve të mëparshme të konfirmuar me koronavirus.

Deri më tani në vendin tonë janë konfirmuar me koronavirus 969 persona nga të cilët 31 kanë humbur jetën dhe 771 janë shëruar.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje