FOTO/Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë publikon planin e detajuar me datat, mësimi mbyllet online

Ndaje

Fakulteti Histori-Filologji i Universitetit të Tiranes ka publikuar strukturen dhe planin qe ka vendosur per te vijuar me mesimin.

Sipas asaj qe behet publike, Fakulteti udhezon te zhvillojne mesimin dhe ta perfundojne ate online, perkatesisht ne daten 19 Qershor.

Zhvillimi i sezonit te provimeve do te jete 22 Qershor dhe 12 Korrik per vitet fundore, ato qe jane ne prag diplomimi. Sesi do te zhvillohet, kjo mbetet per tu pare nese situata favorizon kthimin ne aditor.

Sakaq, ne 7 Shtator deri ne 29 Shtator, do te jene provimet per vitet e para dhe te dytat, te cilat do te duhen te kthehen 24 Gusht per te bere mesim, por kjo mund te ndryshoje varesisht situates.

 

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje