Aksident i rende ne Sauk, dy cikliste te plagosur

Ndaje
pamje nga vendi i ngjarjes

Foto ilustruese

Dy persona me bicikleta u goditen sot pasdite nga nje makine ne Tirane duke marre dentime te renda.

Ngjarja ndodhi te mbikalimi i Saukit, njofton policia.

”Më datë 22.05.2020, rreth orës 17:00, tek mbikalimi i Saukut, mjeti me drejtues shtetasin S.K ka goditur dhe dëmtuar dy biçiklistët që po qarkullonin aty në afërsi, të cilët u dërguan menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, thuhet ne njoftimin e policise.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje