Raste me koronavirus, rikthehet Kruja me një vatër të re

Ndaje

Ditën e djeshme u rrit përsëri në mënyrë të befasishme numri i të infektuarve me Koronavirus dhe ministria argumentoi se keto ishin kontakte te rasteve te meparshme.

Edhe sot, duket se rastet dhe shënimi i vatrave të reja nuk do të mungojnë.

Burime për ABC News kanë njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në qytetin e Krujës janë testuar 14 persona dhe 1 prej tyre ka rezultuar pozitiv për Covid-19.

Mësohet se rasti i ri është një vatër e re.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje