Fuste gishtat në hundë mbledhjeve online, deputetit i besohet drejtimi i një komisioni

Ndaje

Nuk e kemi degjuar shpesh te flase, por mesa duket atij do t’i besohet drejtimi i nje prej komisioneve parlamentare.

Fatjona Dhimitri nuk do të jetë më kryetare e komisionit Parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit.

Në vend të saj do të jetë Ramazan Gjuzi, emri i të cilit është kërkuar nga kreu i grupit parlamentar të deputetëve për “Demokraci dhe Drejtësi”, Edmond Stojku.

Ky grup ka 13 deputetë dhe rrjedhimisht ka kërkuar një kryetar të grupit Parlamentar të opozitës, ashtu siç ka tre grupi i Myslim Murrizit.

Per tiu rifreskuar memorien, Gjuzi eshte deputeti i cili ne lidhjet live, fuste gushtat ne hunde duke bere nje gjest te papranueshem.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje