FOTOLAJM/Pisha tek Kryeministria, për pak sa nuk shkaktoi një tragjedi

Ndaje

Per pak pisha qe shihni ne foto do te behej shkak i nje tragjedie. Mesohet se një pishë është thyer dhe ka rënë në oborrin e kryeministrisë paraditen e sotme.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lënduar dhe dëme të pakta materiale.

Nga të dhënat mësohet se një prej gardistëve që shërbejnë në kryeministri, ka shpëtuar pa dëmtime, pasi është larguar në sekondat e fundit.

Nga ajo qe mesohet, pisha mendohet se eshte shkeputur nga ererat e forta prej kohesh qe e kane dobesuar.
/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje