Zbardhet vdekja e 65-vjeçarit në Greqi, e vrau bashkëatdhetari për 130 euro

Ndaje

Është zbardhur pas 9 ditësh vrásja e 65-vjeçarit shqiptar në Athinë.

Kujtojme se ai u gjet i mbytur në gjak në oborrin e shtëpisë së tij. Autoritetet greke kanë vënë sot një 34 vjeçar shqiptar, punëtor ndërtimi, banor i të njëjtës zonë, fqinj i vrítimës.

Mediat greke raportojnë se shkak për konfliktin kishin qenë  130 euro, që 65-vjeçari ia kishte marrë dhe nuk kishte mundësi të kthente pas.

Familja e vrítimës nuk ishte në dijeni për borxhin.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje