Biznesmeni gay, Elton Ilirjani: Disa politikane me kane kerkuar s*ks

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani tha se disa politikane i kane kerkuar seks, ndersa po fliate ne një lidhje direkte me “Ftesë në 5”.

Ilirjani ka deklaruar se një ditë kur ka postuar një foto, ka marrë kërkesa seksi nga politikanet.

“Postova një foto për të provokuar. Ti nuk e ke idenë sesa njerëz dhe politikanë më kanë bërë like foton. Nuk e ke idenë se sa komente kam marrë dhe më kanë komplimentuar, politikanët më kanë kërkuar seks. Sepse mendojnë se gay-t janë të gjithë prostituta. Të jesh gay je njeri në rrallë të parë, nuk do të thotë që të jesh gay je farfall e hapur dhe duhet të gjuhesh me gurë”, u shpreh biznesmeni gay.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje