“Eshtë ndjenjë nuk e komandoj dot”, ngacmoi vajzën adoleshente, merret vendimi për babain në Maliq

Gjykata e Korçës ka dhënë masën “Arrest me burg” për Rodolf Merollin, i cili akuzohet për ngacmim seksual ndaj vajzës së tij.

Vajza 18-vjeçare denoncoi babain e saj, tre ditë më parë se e ka ngacmuar seksualisht. E reja në dëshminë e saj dhënë për Abc News tregoi momentet dramatike, kur babai i kërkon të kryejnë marrëdhënie.

37-vjeçari ishte ndarë nga bashkëshortja dhe Kristina, vajza e madhe e tre fëmijëve, shkonte shpesh për ta takuar. Vajza kishte dhëtuar nga Korça në drejtim të Vloçishtit dhe ka shkuar për të vizituar babanë.

Mesohet se vajza e kishte regjistruar te atin dhe me pas ia kishte derguar shoqes se ngushte me mesazh. Me vone te dyja kane vendosur te bejne denoncimin ne polici.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje