Akuza e deputetit per Edi Ramen: Shkoi te nje artiste qe drejton emisione

Ndaje

Deputeti Lefter Maliqi tha sonte perpara qytetareve te mbledhur te Teatri Kombetar se kryeministri Edi Rama eshte nje frikakcak. Nese ai do te sulmoje sonte Teatrin, neser do re sulmojme vilen e tij ne Surrel dhe vilen atij te fiqve.

Ne vijim ai tha se Rama nuk ka as respekt per familjen. “Ka lene disa gra rrugeve, tha deputeti Maliqi, ndersa edhe sot iken ne Sauk me bodigarde, tek nje arstiste qe deejton emisione televizive”.

Kjo eshte hera e pare qe nga martesa e fundit me Linden qe thuhet se Rama ka nisur nje histori te re apo histori te fshehte.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje