ITALI/ Serish shume viktima 24 oret e fundit

Ndaje

Italia ka regjistruar 24 oret e fundit 242 viktima nga Covid-19 ndersa jane 789 raste pozitive, gati 200 raste menpak se nje dite me pare.

Ndërkohë janë shëruar 5,017 pacientë dhe numri i personave aktivë me koronavirus është 72,070.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje