VIDEO/Pamjet nga vila superluksoze, këngëtarja tregon si i kalon ditët me vajzën e saj

Ndaje

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari ka tunduar fansat e saj me postimin e fundit në ‘Instagram’, ku ka treguar se si e ka festuar ditëlindjen e motrës së saj.

“Gëzuar për demin më kokëfortë që duron një binjak të çmendur si mua. Gëzuar ditëlindjen motrës më të mirë”, ka shkruar Vasjari krah pamjeve ku duket se kanë shijuar gjithçka në oborrin e shtëpisë së saj, ku vlen te permendet luksi, me oborr të madh, dhe me një pishinë ku këngëtarja shihet duke notuar bashkë me vajzën e saj.

Prej disa kohësh duket se këngëtarja ka qendruar pak e tërhequr nga muzika, duke iu përkushtuar tërësisht rritjes së vajzës së saj.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje