FOTO/ Zbulohet foto e Erion Velise kur shiste fiq

Ndaje

Kreu i FRPD, Belind Kellici ka publikuar nje  foto te Erion Veliaj ne kohen kur ky shiste fiq.

”Shiheni mire, ky eshte Erion Veliaj, mashtruesi kronik, hajduti meskin, pergjegjesi per vdekjen e Ardit Gjoklajt, ushtari me i devotshem i Edi Rames, i cili edhe ne kohe pandemie, po tenton te zhduke trashigimine kulturore te Tiranes, te fshije cdo memorie ne kryeqytet, e te shembe Teatrin Kombetar! Monster!
#mbroTeatrin”, shkruan Belindi.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje