Po dërgonte fëmijën në spital, dy të plagosur nga aksidenti në Elbasan

foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të marte në Elbasan ku si pasojë janë plagosur dy persona.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan-Labinot ku një drejtuesi i mjetit duke dërguar fëmijën e sëmurë në spital ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga.

Burimet bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit të ndodhur është plagosur drejtuesi i mjetit dhe fëmija, i cili pritet të niset për një mjekim më të specializuar drejt Tiranës.

Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhet policia, e cila po heton mbi shkaqet e aksidentit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje