Itali, infektimet e reja bejne nje kthese te papritur ne kurbe

Ndaje

Italia ka shenuar 24 oret e fundit gjithsej 1402 infektime te reja. Ndersa numri total i infektimeve eshte 221216 persona.

Rritja e infektimeve krahasuar me nje dite me pare ve ne diskutim uljen e shpejte te kurbes se infektimeve ne Itali.

Italia shenoi 24 oret e fundit 172 viktima nga 164 qe ishin nje dite me pare.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje