LAJM I FUNDIT/Tjetër vetëvrasje në Elbasan

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Elbasan, ku një 39-vjeçar i ka dhënë fund jetës në banesën e tij.

39-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet ende, është vetëvarur, ndërsa rrethanat janë ende të paqarta.

Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Brigada e 17-të Sulmuese’.

vijon..
/DRONI.al/
loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje