FOTOGALERI/ Copy by Erion Veliaj, imitimi deri ne detaj

Ndaje

Genc Seiko ka publikuar sot nje numer fotosh ku shihet imitimi i sjelljes se Obames nga Erion Veliaj edhe kur sheh nga vrima e celesit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje