FOTO/Babai i këngëtares shtrirë në spital, publikohen pamjet kur ajo e ushqen si fëmijë

Ndaje

Babai i kengetares se njohur Morena Taraku eshte shtruar ne spital, pasi ka patur disa komplikacione te renda shendetesore. Këtë e ka treguar vetë Morena përmes një postimi në rrjetin sociale ‘Instagram’, ku ka ndarë një video teksa shfaqet duke u kujdesur për babain e saj.

Bashkangjitur videos Morena shkruan se baba i saj e ka këshlluar të mos dorëzohet kurrë, prandaj e di që edhe ai nuk do të dorëzohet.

“Babi, njëherë kukulla ime ishte prishur. Ti e rregullove dhe më the ‘Mos u dorëzo kurrë’. Unë vazhdoj të ndjek këshillën tënde. E di që ti s’do të dorëzohesh kurrë. Babait më të mirë ndonjëherë! E di që s’mund të kujdesem për ty siç ti u kujdese për mua, por të dua aq sa ti më do”- shkruan Morena.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje