Vdes punëtori në Tiranë, u rrëzua nga lartësia e një pallati në ndërtim e sipër

Ndaje

Nje tjeter person ka nderruar jete diten e sotme, si pasoje e nje aksidenti ne ambjentin e punes.

Punetori ka rene nga lartesia tek ‘Fusha e Avacionit’ dhe ka nderruar jete menjehere.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.05.2020, rreth orës 12:30, tek “Fusha e Aviacionit”, ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim punëtori shtetasi M.P., 63 vjeç, ku mjekët e ambulancës konfirmojnë se ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje