FOTO/Eduarti merr dhuratën më të bukur për ditëlindje, Arbana zbulon se është shtatzënë

0Shares
0

Arbana Osmani ka vendosur ti beje dhuraten me te bukur per ditelindje te dashurit te saj.

Në urimin për shpirtin e saj binjak, Eduart Grishajn, Arbana surprizoi me një lajm, që ndjekësit e presin prej disa kohësh, moderatorja është në pritje të ëmbël.

“Gëzuar datëlindjen gjysmës time më të mirë, shokut tim të ngushtë, njeriut që ka rrëmbyer zemrën time (që shumë shpejtë do të bëhet baba). Të dua”, ka shkruar moderatorja, duke bërë me dije se është në pritje të ëmbël.

Duke qenë se dhe vetë Arbana feston sot datëlindjen, lajmin ka vendosur ta japë në një ditë speciale si kjo e sotmja.

/DRONI.al.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje