EMRI/Shkon të tërheqë pagën, i riu në Vlorë i humbur prej të hënës

Martin Seleni, një 33 vjeçar nga Vlora, prej 72 orësh ka humbur kontaktet me familjen.

Mësohet se i riu ka dalë nga puna nga një fasoneri e Vlorës rreth orës 15:30 dhe nuk është kthyer më.

Sipas informacioneve, 33-vjeçari ka dalë nga shtëpia për të bërë tërheqje në bankë. Ky ka qenë edhe kontakti i fundit me familjen. Ende nuk ka të dhëna për këtë ngjarje dhe nuk dihet se çfarë ka ndodhur më 33-vjeçarin.

Kush ka informacione është i lutur të telefonoj në këtë nr 0675289002.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje